24.11.13 Garkalnes un Ādažu novada kauss

24.novembra svētdiena – šodien jau ir otrā turnīra diena – bet spēlēs mūsu paši mazākie, 2008 gadā dzimušie bērni.

Pie mums ciemos atbraukusi komanda ACADEM FC, paši esam noorganizējuši 7 komandas (65 spēlētāji): GARKALNE, ĀDĀŽU – RAKARI, UPESCIEMA– RAKARI , KADAGAS– RAKARI, ROPAZI– RAKARI, ŽAĶUMUIŽAS– RAKARI, GARKALNE/ĀDAŽU – RAKARI.

Lielākajai daļai bērnu šis ir pirmais turnīrs, trenējušies esam tikai pāris mēnešus, tāpēc daļa sportisti ir pavisam nobijušies un stipri satraukti – labi, ka atbalstīt mazos ieradušies viņu vecāki – tomēr taču drošāk – LIELS PALDIES VIŅIEM!

Kad sākas pirmās spēles, satraukums pierimst, jo jādzird ko saka treneri, jārespektē tiesneša teiktais un vēl jāapspēlē pretinieki – izrādās, ka tas viss nav nemaz tik vienkārši…

Secinājums viens- mums vel daudz jāstrādā, jāmācās – bet tagad ir pilnīgi skaidrs, kam tas viss vajadzīgs.

Šoreiz stiprākie izrādījās ACADEM FC, Garkalnes izlase izcīnīja otro vietu un trešo vietu par lielu pārsteigumu izcīnīja Ropažu komanda.

Lai arī cik liels nogurums jaunajiem futbolistiem bija pēc garās un grūtās dienas, jo lielāks bija prieks par nopelnītajām medaļām.

MALAČI!!!

 

Liels paldies visiem futbolistiem, kas savās brīvajās dienās atrada laiku atbraukt uz mūsu turnīru, tāpat milzīgs PALDIES visiem atbalstītājiem – vecākiem, vecmāmiņām, vectētiņiem, brāļiem, māsām un draugiem. Gaidīsim JŪS arī uz mūsu pārējiem turnīriem.

Lūdzam sūtīt bildes uz biedrības e-pastu fs_garkalne@inbox.lv ,lai varam publicēt mājas lapā un citi varētu tās apskatīt.

PALDIES

No comments yet.

Leave a Reply