FS Garkalne uzņem jaunos futbolistus

Fs „Garkalne” tika nodibināta 2010. gadā. Pirmie treniņi bija Upesciema stadionā, pašlaik esam nodibinājuši struktūrvienību  Ādažos „ĀDAŽU RAKARI”. Tā kā treniņu nodarbības notiek gan Upesciema stadionā, gan Ādažu sporta centrā, gan Ādažu sporta kompleksā.

Sākam strādāt ar bērniem no 4 gadu vecuma.

Lai gan mūsu darba stāžs, salīdzinot ar pārējiem sporta klubiem ir neliels, tomēr savā pastāvēšanas laikā esam sasnieguši  vērā ņemamus rezultātus:

 • 2012. gadā esam Baltijas līgas čempioni 2006. un 2007. gada dzimušajiem zēniem
 • 2013. gadā Rīgas jaunatnes čempionātā 4. vieta
 • 2013. Baltijas līgas čempionātā esam līderos ar 2006. un 2007. gadā dzimušajiem bērniem
 • Ieguvām Starptautiskos turnīros Lietuvā un Igaunijā 3. vietu

Nevienam no mums nav noslēpums, ka daļa no bērna brīvā laika tiek veltīta datorspēlēm –  līdz ar to bērni daudz sēž, tā bojājot veselību un redzi, ko pierāda arī tas, ka medicīniskās pārbaudes rezultāti sporta dispanserā (kas regulāri tiek veiktas mūsu bērniem) ir ļoti slikti – plakanās pēdas, vāja muskulatūra, nepareiza stāja.

Par savu galveno mērķi mēs esam izraudzījušies nevis izaudzināt slavenus futbolistus, bet gan panākt to, lai bērni izaugtu fiziski veseli, saprastu, ka kaut ko dzīvē sasniegt var tikai neatlaidīgi strādājot, ko nozīmē būt atbildīgam par sevi kolektīva priekšā, būt vajadzīgam savai komandai.

Ja vēlamies, lai mūsu bērni izaugtu ne tikai gudri, bet arī stipri un veseli, aicinām visus trenēties kopā ar mums!

Sīkāk informāciju var iegūt:
29476314 – Valdis

2 komentāru to “FS Garkalne uzņem jaunos futbolistus”

 1. Kristaps
  30 septembris, 2013 at 21:07 #

  Vai 14 gadu vecam jaunietiem ,ir iespēja pievienoties ?

  • web admin
   30 septembris, 2013 at 22:29 #

   Jā, protams vari nāk. Treniņš mums ir ceturdien 20:00 – 21:00(ja līs lietus, tad treniņš notiks Upesciema skolā) un tad arī aprunāsimies!

Leave a Reply