Kedainiai arena cup 2015

20.-22. februārī FS Garkalne komanda piedalījās Kedainiai arena cup 2015 turnīrā.kedainiai2015

1.Spēle pret Žaibas (Lietuva) 2:1 (Marks S. un Niklāvs S.). Sākām spēli ļoti piesardzīgi. Pretinieki spēles sākumā vairāk kontrolēja bumbu, bet līdz vārtiem netika. FS Garkalne sāka spēlēt savu spēli un vārtu momenti āri sāka izveidoties. Pirmos vārtus FS Garkalne sastāvā guva Marks S. Nepilnas minūtes laikā Žaibas komanda arī iesita vārtus. Spēle kļuva ātrāka un skatāmāka. Pēc Žaibas komandas nesaprašanās Niklāvs S. izskrēja viens pret vienu ar vārtsargu un izgājienu realizēja vārtu guvumā.

2.Spēle pret Vilniaus FM- II komandu (Lietuva) 1:1(Ričards J.). Salīdzinot ar iepriekšējo spēli, spēle bija ļoti asa. FS Garkalne spēlētāji cīnījās godam. Spēles momentā FS Garkalne spēlētājs Ričards izpildot stūra sitienu Vilniaus FM –II spēlētāji raidīja bumbu savos vārtos. Pēc neveiksmīgas darbības aizsardzībā pretinieki guva vārtus! Prieks par komandas atdevi un cīņas sparu!

3.Spēle pret Beniamink 03 (Polija) 1:1 (Edgars K.). Spēle par pirmo vietu grupā. Spēles sākums pārliecinošs, iespiesti pretinieki savā laukuma pusē, bet FS Garkalne nevar gūt vārtus. Pēc ļoti labas izspēles vārtus gūst Edgars K. Komanda turpina uzbrukt. Spēles laika pulkstenis rāda, ka jāspēlē vēl 30 sekundes un pretiniekiem ir auts pie laukuma centra. Ir sitiens pa vārtiem-vārtsargs Kārlis K. Atsargā pirmo sitienu, kam seko atkārtos sitiens un vārti… pretinieki priecājas… rezultāts 1:1.

Grupā FS Garkalne izcīna 5 punktus un ir otrā vietā. Beniamink 03 ir 7 punkti. Žaibas ir 3 punkti. Vilniaus FM –II  1punkts.

22.februārī turnīra spēles pa vietām. FS Garkalne cīnās par 5.-8.vietu.

1. spēle pret Valmieras FK -1 (Latvija) (0:6). Spēles sākums līdzvērtīgs – abas komandas uzbrūk. Pēc 5. minūtes spēles laukumā sāk notikt trakas lietas. FS Garkalne komanda vienkārši nespēlē. Tiek izveidotas 2 maiņas, kur neviens necīnās! Nesaprotami – kas notiek futbolistu galvās. Treneris (Edgars Klibus) – Nezinu kas ar komandu notika… iesildījāmies, izgājām uz spēli, lai cīnītos… Zaudēja treneris un komanda!

2.spēle pret Kivioli FC Irbis (Igaunija) 1:1 (Niklāvs S.) pēcspēles soda sitienos 2:1 (Edgars K. Ričards J.). Spēli uzsākām ļoti asi. Komanda atkal spēlēja un cīnījās. Ar precīzu sitienu Niklāvs S. Izvirza FS Garkalne vadībā. Komandas spēlētāji cīnās, ir vēl iespējas gūt vārtus, bet ja to neizmanto, vārtus gūst  pretinieki, rezultāts 1:1. Spēles beigās sākām spēlēt uzmanīgāk. Pēcspēles soda sitieni. No katras komandas sit 3 spēlētāji. Pirmie sāk sist Irbis spēlētāji… 0:1, sit Edgars K. …1:1 Atkal sit Irbis ….. vārtu stabs 1:1, sit Ričards J. ….2:1, sit Irbis … Kārlis K. atvaira 2:1 Tā ir mūsu uzvara un 7. vieta turnīrā.

Treneris E.Klibus saka paldies komandai par spēlēm! Ir vēl kur tiekties un mācīties gan spēlētājiem, gan man! Ar šo turnīra rezultātu esmu daļēji apmierināts, jo ar puišiem runājot pirms šī turnīra bija mērķis cīnīties par 1.-3. vietu. To mēs reāli varējām izpildīt, bet pietrūka 30 sekundes. Liels paldies mūsu karstākajiem atbalstītājiem, bez Jums būtu grūti. Jūs esat super!

Turnīra kopvērtējums:

1. Vilniaus FM-I (Lietuva)
2. FK “Valmiera-II” (Latvija)
3. Kretingos “Minija” (Lietuva)
4. KS “Beniaminek 03″ (Polija)
5. Talino JK “Sparta” (Igaunija)
6. FK “Valmiera-I” (Latvija)
7. FS “Garkalne” (Latvija)
8. FC Kivioli Irbis (Igaunija)
9. Kauno FK “Girionys”(Lietuva)
10. Viniaus FM “Žaibas”(Lietuva)
11. Jonavos KKSC (Lietuva)
12. Kėdainių FK “Nevėžis”(Lietuva)
13. N.Vilnios “Granitas”(Lietuva)
14. Vilniaus “Granitas”(Lietuva)
15. Vilniaus FM-II (Lietuva)
16. Šiaulių FA “Šiauliai” (Lietuva)

 

No comments yet.

Leave a Reply