Rakari G*

Kad organizējām Futbola skolas pasākumus bērniem, lai būtu jautrāk un interesantāk, centāmies spēlēs iesaistīt arī vecākus.  Izrādījās, ka tēviem futbols likās aizraujoša spēle. Pamazām daļa tētu sāka apmeklēt treniņus sporta zālē, lai izkustētos, pēc darba „izstaipītu kaulus”. Lai redzētu, ko varam izdarīt laukumā, noorganizējām futbola turnīru Garkalnē, kurā piedalījās arī „ Ādažu Čipsu” komanda.

          Visi esam amatieri, gribam spēlēt, bet ne vienmēr pietiek dalībnieku, zināšanu, spēlētprasmes, tāpēc arī nolēmām organizēt  jaunu „veču” komandu „Rakari G*”, kura piedalīsies Rīgas telpu  futbola čempionātā 2013./14.  gadā. Nu jau cītīgi trenējamies 2 reizes nedēļā, apgūstam spēles elementus un taktiku un, par lielu prieku sev un līdzjutējiem, esam  iekļuvuši FTA 3. līgas finālā. Lai gan šādā sastāvā spēlējam tikai pirmo gadu , esam priecīgi par sasniegto rezultātu un ceram, ka arī finālspēlēs gūsim labus rezultātus, jo mums taču jāattaisno ne tikai līdzjutēju cerības, bet arī jārāda piemērs mūsu mazajiem sportistiem.

         Par mūsu iespēju sportot PALDIES sakām „ Ādažu Čipsu” vadībai, par  mūsu jaunajām formām, par sniegto materiālo atbalstu komandai un par iespēju piedalīties FTA rīkotajā turnīrā. Īpaši liels paldies Valda Blūma un Sergeja Strogonova kungiem.

 

„Rakari G” futbolisti un treneri

RAKARI-G*

No comments yet.

Leave a Reply