Smagā cīņā izcīnīti trīs punkti!

adazi FS GarkalneAstotā spēle bija mājas spēle pret komandu Vinille. Spēles rezultāts 2:1 (1:1 pēc pirmā puslaika neizšķirts rezultāts), smagā cīņa uzvarēja komanda Rakari! Šajā spēlē pa vienam vārtu guvumam izcēlās Viktors Murasko un Aleksejs Aleksejenko. Dzeltenās kartiņas ieguva Anatolijs Pavļenko un Aigars Goldtmanis.

Pirms spēles Rakari komanda bija pozitīvi noskaņoti, pat tika apspriests jautājums cik vārtus katrs varētu iesist šai spēlē, bet izrādījās, ka vajadzēja sīvi pacīnīties pret komandu Vinille, lai iegūtu trīs punktus, kuri Rakari komandai ir ļoti svarīgi! Rakari komandai tas izdevās!!! Skatītāji šajā spēlē bija kā sestais spēlētājs – komanda izjuta skatītāju atbalstu! Šī spēle paradīja, ka nav jāskatās kā komanda ir spēlējusi līdz šim, bet jāiet uz katru spēli ar noskaņojumu, ka šī būs smaga un grūta spēle.

Paldies skatītājiem par komandas Rakari atbalstīšanu. Tiksimies jau nākamajā izbraukuma spēlē 28.novembrī plkst.20:40 Sarkandaugavas 22, Puškina licejs pret komandu Vinille. Nākamā mājas spēle 03.decembrī plkst.19:00 Ādaži, Gaujas iela 30 pret Ceber02-O*.

No comments yet.

Leave a Reply