Brazilian Football Campus

Brazilian football campus in Adazi 2015

Brazilian football campus in Adazi 2015

Brazilian football campus in Upesciems 2015

Brazilian football campus in Upesciems 2015

             Jau trešo gadu Upesciema stadionā norisinājās futbolistu vasaras dienas nometne ”Brazilian football camp”. Ādažos šī nometne bija jau otro gadu. Nometnes vadīja treneris Paul Ashworth un Ricardo Lundstedt Moreira, kurš vairāk kā 20 gadus ir trenējis Brazīlijas futbolistus. Protams, lai nerastos valodas problēmas, lai mūsu futbolistiem būtu vieglāk saprast un uztvert apgūstamo vingrinājumu nozīmi, visu laiku laukumā cītīgi darbojās arī mūsu treneri, kuri varēja arī treneriem sniegt informāciju par nometnes dalībniekiem, jo lielākā daļa dalībnieku bija mūsu audzēkņi. Protams, priecē tas, ka katru gadu arvien vairāk ir bērnu no citiem novadiem un pilsētām, kā arī tas, ka daudzi mūsu nometnes apmeklē atkārtoti .Tātad iepriekšējā gadā ir paticis. Šogad nometnes dalībnieku vidū bija arī bērni no Rīgas, Jēkabpils, Ikšķiles, Jūrmalas, Carnikavas, Gulbenes. Jau vairākus gadus, vasaras brīvlaikā ciemojoties pie vecvecākiem, mūsu vidū ir arī spāņu puisis.

            Gribam lielu paldies teikt visiem futbolistiem un, protams, viņu vecākiem, jo, lai katru dienu izvadātu bērnus uz nodarbībām, vajadzēja gana daudz izturības, pacietības un laika.

            Ja Upesciema nometnē laiks mūs nelutināja, tikām gan izmērcēti lietū, gan apžāvēti vējā, tad Ādažos baudījām īstu Brazīlijas karstumu. Bet tāda nu tā mūsu vasara ir-pilnīgi neprognozējama. Un var jau būt, ka taisni tas arī ir pats labākais-nekad īsti nevaram zināt, kas mūs sagaida, tāpēc ir jābūt gataviem cīnīties, lai arī cik grūti būtu. Un arī mūsu futbolistu vidū ir šādi cīnītāji. Noteikti jāatzīmē mūsu mazais Aŗturs Ščerbickis, kurš, lai gan bija viens no mazākajiem nometnes dalībniekiem, apmeklēja abas vasaras nometnes un ar savu neatlaidību, cīņas sparu un spēlētprieku bija pārsteidzis pat mūsu ārzemju trenerus. Paldies no treneriem arī Tomasam Lepam, kurš ne tikai cītīgi trenējās, bet piepalīdzēja ārzemniekiem arī ar tulkošanu. Tā kā mūsu futbolistus treneri vēro jau trešo gadu, tad arī viņi priecājas par mūsējo izaugsmi. Šoreiz tika atzīmēti Alberts Grāpis, Bruno Kivkucāns.

            Visiem, kas nometnē nopietni strādāja-paldies. Ļoti ceram, ka arī Jūs iemācījāties daudz jauna un guvāt pozitīvus iespaidus.

            Uz tikšanos nākošajā vasarā!

No comments yet.

Leave a Reply