Stirnubuks

    Pateicoties Futbola skolas GARKALNE treniņu rūdījumam un neizsīkstošam kustību priekam,

stirnu_buks

 vairāki mūsu futbolisti savu vasaru ir dažādojuši ar piedalīšanos pirmajā Taku skriešanas seriālā Stirnubuks, kurš reizi mēnesī notika dažādās Latvijas vietās.

  Līdzjutēji zināja stāstīt, ka allaž, kāpjot uz goda pjedestāla,   Vislielākos panākumus guva Alberts Grāpis (2007.g.dz.), kurš 12.aprīlī noskrēja Garkalnes meža Zaķa 8km distanci, 28. Jūnijā Zebrus ezera Susura distancē Z2 vecuma grupā ieguva 3.vietu, 25.jūlijā Talsu ezera Susura distancē Z2 vecuma grupā ieguva 2.vietu un 22.augustā Šlokenbekas Susura distancē Z2 vecuma grupā atkal izcīnīja 2.vietu!

Stirnu buks 2015 Alberts Grāpis

Stirnu buks 2015 Alberts Grāpis

 vadītājs-komentētājs Lauris Lizbovskis atzīmēja un darīja visiem klātesošajiem zināmus Alberta iepriekšējo posmu sasniegumus, kā arī to, ka tas noteikti ir neatlaidīgu futbola treniņu rezultāts Futbola skolā GARKALNE.

  Pirmajā, Garkalnes posmā, piedalījās vairāki mūsu futbola komandas biedri, skrienot Susura un Zaķa distancēs Alekss Metnieks, Aleks Indrikovs, Mareks Makarovs.

 Talsos 9km Zaķa distanci veica Alekss Indrikovs kopā ar savu tēti.

  Paldies Albertam Grāpim par Garkalnes novada un FS GARKALNE vārda popularizēšanu, 3 reizes kāpjot uz goda pjedestāliem dažādās Latvijas vietās, kā arī pārējiem puišiem, jo visiem vienmēr mugurā bija FS GARKALNE futbola formas.

No comments yet.

Leave a Reply